VIІ Світовий Злет СУМ (Україна 2006)

Матеріал з CYMwiki
Перейти до: навігація, пошук

Від 13 до 24 серпня в Україні відбувся 7-й Світовий Злет Спілки Української Молоді, який проходив під цьогорічним гаслом СУМ «Де живе СУМ – надія є!» і був присвячений 15-ій річниці незалежності України.

Загалом у Злеті взяло участь 179 сумівців, серед них 71 - з Канади, 58 - з США, 16 - з Австралії, 13 - з Великої Британії, 10 - з Німеччини, 2 - з Бельгії і 4 - з України.

Зі 179 учасників власне юнаків і юначок було лише 50 осіб. Решту становили дружинники та сеньйори, хоча при цьому середній вік «злетунів» становив 25 років.

Команда Злету, відповідно до його Світового статусу була міжнародною: комендант друг Юрій Шуст представляв Канаду, відповідальним за безпеку був друг Ігор Дячун зі США, а програмова подруга Катерина Дем’янчук, бунчужний - друг Анатолій Гальчинський та писар - подруга Ольга Кальмук, були від господарів Злету, тобто з України.

Протягом 11 днів, які тривав Злет, учасники відвідали 7 областей України, в тому числі центральні і північні - Київську, Чернігівську і Черкаську, та західні - Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Хмельницьку.

Програма передбачала ознайомлення учасників зі столицею України, Черніговом, Львовом, Олеським та Золочівським замками, Коломиєю, Чернівцями, Хотинською фортецею, Кам’янцем-Подільським.

Під час Злету сумівці віддали шану визначним синам українського народу, борцям за волю України. Провели урочисті збірки і панахиди в Крутах, на батьківщині Євгена Коновальця і Степана Бандери, і побували в Каневі на могилі Тараса Шевченка.

Визначним і символічним досягненням учасників Злету стало підкорення найвищої вершини України – карпатської Говерли, висота якої становить 2062 м над рівнем моря.

Особисті інструменти