О.Євген Небесняк "Наша хата"

Матеріал з CYMwiki
Перейти до: навігація, пошук
Nebesnyak knyga.jpg
Nebesnyak prysvyata.jpg
Nebesnyak.jpg

Серед різноманітних літературних творів, які присвячені Спілці Української Молоді, варто виділити книгу отця Небесняка "Наша хата".

Отець Євген Небесняк народився у Манчестері, в Англії. З дитинства він виховувався та виростав у СУМі, а пізніше, поступивши в Українську Папську Малу Семінарію, обирає шлях священства.

Свого часу отець Небесняк (або як його сумівці кличуть - отець "Небо") був ректором Малої Семінарії у Римі, а сьогодні отець Євген сповняє свій пастирський обов'язок в Україні, у Львові. Він належить до отців Селазіян східного обряду.

Книга "Наша хата" є великим (на 400 стор.) детективом. Важливо відзначити, що головними героями книги є сумівці - Іван Медвідь, який є приватним детективом та виховником в СУМі, а також його друзі - сумівці зі Львова.

Очевидно, що й події відбуваються у сучасному Львові.Книга "Наша хата", яка видана у 1997 році видавництвом САЛВИД (ОО.Селезіян) та СОПВИД (в-во Богдана Сопеля) присвячена Спілці Української Молоді в Україні та 100-літтю поселення українців у Манчестері.

Особисті інструменти