Книги видані СУМ в Україні

Матеріал з CYMwiki
Версія від 13:43, 26 вересня 2008; Svyatoslav (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Видавнича діяльність Спілки Української Молоді в Україні є невід'ємною складовою життя нашої організації.

Щорічно сумівці підготовляють різноманітні вишкільні матеріали для літнього таборування, проте аудиторія користувачів є виключно сумівською.

Pisnevyr.jpg
Zabavky CYM.jpg
Pidruchna knyzhechka.jpg
Ukrajina v borot'bi.jpg
CYM-buklet.jpg
Vbyvstva KGB.jpg

Втім, серед книг та підручників виданих сумівцями є цікава література й для широкого загалу.

Одним із найпопулярніших в молодіжному середовищі співаників є "Пісневир", який впорядкував один із засновників СНУМу та активний член Львівської СУМ в Україні Орест Тучковський. Другу Оресту вдалося об'єднати навколо видання багатьох людей із різних молодіжних середовищ, серед яких багато пластунів та сумівців.

"Пісневир" також мав додаток у вигляді аудіо-касети, де Орест Тучковський та ще один відомий сумівець - Андрій Соколов записали кілька композицій із співаника.


Книга "СУМІВСЬКІ забавки", яку впорядкувала Олена Рудик, а мистецько оформила Валентина Зайва, включає багато ігор, що поширені на сумівських таборах та у повсякденній діяльності СУМ в Україні.

Книга складається з таких розділів: рухливі, інтелектуальні, розвиваючі, психологічні, теренові та ігри в приміщенні.


"Підручна книжечка СУМІВЦЯ", яку підготовила подр.Надія Симчич пережила уже два перевидання і, як вищезгадані книги, являє собою бібліографічну рідкість. Популярність "Підручної книжечки" полягає в тому, що упорядник зібрала на 112 сторінках основний пласт корисної інформації про СУМ, що може стати в пригоді не лише сумівцям, але й усім, кого цікавить сумування.


"Україна в боротьбі" є найгучнішим видавничим проектом "СУМ в Україні". Ця книга коміксів лише за один рік (червень 2007 - червень 2008р.) пережила чотири видання із загальним накладом 22 тис.екземплярів (в т.ч. й 10 тис.російською мовою). А інформацію про її появу подали не лише провідні вітчизняні ЗМІ, але й преса та телебачення Польщі та Росії.


Комікси «Вбивства з наказу КГБ» вперше публікувалося у 1977-1978 рр. в журналі «Крилаті», який видає Світова Управа СУМ. Автором текстів став довголітній голова Центральної Управи СУМ та редактор "Крилатих" др.Омелян Коваль. Майстерне виконання зображень належить бельгійському художнику, який підписувався "Нептун".


Це видання побачило світ у 2008 році й за три тижні пережило два перевидання по 2 тис.примірників. Метою цієї книги було зверрнення уваги громадськості до постаті Провідника ОУН Степана Бандери, ювілеї якого вшановуватимуться в 2009 році – 100 років з дня народження (1 січня 2009) та 50 років з дня смерті (15 жовтня 2009).

В додатку книги подано «Слово на суді», яке виголосила Наталка Бандера – старша донька Провідника. В цих зворушливих словах відкривається вся драма української родини, яка всеціло присвятила себе боротьбі за незалежність України. Коротка фото-біографія Степана Бандери, яка надана архівом Центру досліджень визвольного руху, доповнює враження про цю непересічну в українській історії особистість.


Сумівський буклет, який налічує 12 сторінок більше нагадує гарно ілюстровану книжечку. Він складається із 5 розділів: - ідейно-світоглядна основа СУМ; - початки СУМу в Україні; СУМ в діаспорі; - Спілка Української Молоді в Україні; - проекти СУМ в Україні. В буклеті розміщено понад пів сотні фотографій із сумівського життя, а також символіка СУМу та корисна інформація.

Буклет буде цікавий не лише сумівцям, але, власне, всім тим, хто не знає, або дуже мало орієнтується в історії та життєдіяльності СУМ в Україні та світі.

Це видання вийшшло в світ у 2008 році в парі з буклетом меншого формату. Обидва види буклетів вийшли тиражем по 3 тис. екземплярів.

Цікаво, що фінасувались буклети виключно з пожертв дружинників та сеньйорів СУМ в Україні

Особисті інструменти